Маніфест українського бізнесу 2021

commercials

Два дні та одну ніч (новорічну) ми документували роботу українських підприємців, а з напрацьованого матеріалу змонтували оптимістичний маніфест українського підприємництва на 2021 рік. Це сталося завдяки Fondy, онлайн платежам для тих, хто розраховує на себе. 

Credits: 

Автор сценарію та режисер: Олексій Новіков
Оператор-постановник: Максим Руденко
Другий оператор: Сергій Ходченко
Режисер монтажу: Юрій Резніченко 
Музика: Na Nich & Vero (aka Vera Logdanidi) —Time [Rhythm Büro 001] (Віра Логданіді, Олександр Павленко)
Голос за кадром: Олександр Ярмола 
Продюсер: Маріанна Новікова
Продакшен менеджер: Антон Дворнін 
Зведення звуку: Cinema Sound Production
Кольоркорекція: Денис Сизий
Пост-продакшн: LUMIFX
Відеограф: Саляр Алі
Технічне забезпечення: PX Rental 
Транспорт: Кирило Осмоловський, Юрій Колодій

У кадрі: 

Олексій Прудніков, Єгор Байрак, Арарат Овакімян, Олена Кицюк, Андрій Смірнов, Юліан Мяус, Олексій Хворостенко, Олександр Овсянко, Іванна Овсянко, Євген Михайленко, Ярослав Гладілін, Сергій Стефанюк, В’ячеслав Гуденок, Тетяна Максимчук, Артем Будаєв, Наталя Рябчун, та інші. 

Подяка: 

Виробничому коворкінгу “BOOM” та Арарату Овакімяну, гончарній майстерні «Африка» та майстрам В’ячеславу Гуденку та Тетяні Максимчук, мережі «Food VS. Marketing» та Євгену Михайленку, бюро будівельного менеджменту rente.com.ua та Олександру Овсянко, піцерії «T.C.Pizza» та Антону Фурсі, бару «Living Room» та Юліану Мяусу, музичній школі “Rock School” та Володимиру Бульбі, веломайстерні «Lifecycle» та Каріні Агахановій, ТМ «Ohueno» та засновнику Артему Будаєву, велодоставці «CargoCult» та Олексію Хворостенко, простору «Octotower».